Jälgi meid

Jalgpall

Rämpsposti läinud meil oleks Inglismaa neljanda liiga klubi peaaegu nimekast treenerist ilma jätnud

Bradford City jahmatas neljapäeval Inglismaa jalgpalliavalikkust uudisega, et uueks peatreeneriks on palgatud nimekas Mark Hughes, aga kontakt temaga oleks peaaegu kadunud, kuna tema esindajate meil sattus klubi tegevdirektori rämpsposti sekka.

Hughes naaseb treeneritööle pärast rohkem kui kolmeaastast pausi. Ta töötas viimati 2018. aastal üheksa kuud Southamptoni juures. Võimalik, et pikk paus on tingitud sellest, et tema sooviavaldusi tööle saamiseks ei ole klubid lihtsalt kätte saanud.

“Meil oli probleeme meilidega ja see sattus mu rämpsposti sekka. Ma käin selle igapäevaselt läbi ja ilmselgelt tegin kiirelt tema esindajatele kõne ja selgitasin juhtunut,” rääkis Inglismaa jalgpallipüramiidi noorim klubi juht Ryan Sparks uue treeneri palkamise kohta.

Hughes on pärast Lawrie Sanchezit esimene peatreener, kes Premier League’is töötamise järel proovib järgmisena kätt neljanda liiga klubi juures. Põhjaiirlane oli 2007. aastal põgusalt Fulhami juures ja võttis seejärel 2011. aastal otsad üle Barneti meeskonnas.

Mängijana väga eduka karjääri teinud Hughes alustas oma treenerikarjääri Walesi koondise juures ja klubijalgpallis on ta seni tüürinud ainult Premier League’i klubisid. 2004. aastal algas teekond Blackburn Roversi juures ja enne Southamptonisse jõudmist käis ta läbi Manchester City, Fulhami, Queens Park Rangersi ja Stoke City.

Bradford on samuti endine Premier League’i klubi, aga sealt on juba üle 20 aasta eemal oldud. Meeskond langes juba hooajaks 2007/08 League Two’sse ja ehkki vahepeal tõusti sealt välja, siis ollakse nüüd uuesti neljandas liigas juba kolmandat järjestikust hooaega. Hetkel hoitakse liigas 14. kohta ja jäädakse kümne punkti kaugusel play-offi positsioonidest.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds