VIDEO | Juventus pääses hilise väravaga Itaalia karikavõistluste poolfinaali

Heasse hoogu tõusnud Juventus korjas neljapäeva õhtul endale järjekordse võidu, kui Itaalia karikavõistluste veerandfinaalis alistati Sassuolo 2:1.

Juve tegi kohtumises lausa 10 raamidesse läinud pealelööki, aga võiduni jõuti lõpuks ainult tänu vastaste omaväravale. Sassuolo kaitsja Ruan jäi 88. minutil õnnetult pallile ette, kui Dušan Vlahovic otsustas hakata üksi mängu ära tegema ja vasakult äärelt läbi murdis.

Esimese sai Juventus kirja juba 3. minutil, kui karistusalas Paulo Dybalale pall mugavalt ette tuli.

Sügisel liigas Juventust Allianzi staadionil üllatanud Sassuolo viigistas 24. minutil, mil Hamed Traore ilusa keerutusega ristnurga üles leidis.

Karikat kaitsev Juventus on nüüd viimase kaheksa hooaja jooksul seitsmendat korda poolfinaali jõudnud. Kuus korda on selle seeria käigus finaali välja purjetatud ja viis korda on karikas endale haaratud.

Vana Daami ootab nelja parema seas Vlahovici vana leivaandja Fiorentina. Teise finalisti selgitavad omavahel välja Milano klubid.