Jälgi meid

Jalgpall

Ralf Rangnick nõuab Manchester Unitedilt rohkem väravaid

Manchester United läheb laupäevasele kohtumisele Southamptoniga olles löönud kolm mängu järjest ainult ühe värava ja peatreener Ralf Rangnick on selle peale oma meeskonnalt rohkem tabamusi nõudnud.

Kehv realiseerimine on muu hulgas jätnud Cristiano Ronaldo koleda põua peale ja vähene resultatiivsus pole ka ainult viimaste mängude probleem.  Rangnick on meeskonda tüürinud 11 mängus ja neis on jõutud ainult 14 väravani.

“See ei ole seotud ainult Cristiano Ronaldoga,” tunnistas sakslane. “See on ilmselge, et peame rohkem väravaid lööma. Oleme viimastes mängudes piisavalt võimalusi loonud, aga pole lihtsalt piisavalt väravaid löönud. See ei ole ainult Cristiano probleem. See on seotud ka teistega, eriti ründemängijatega, et me ei löö piisavalt palju väravaid.”

United on viimase kahe mänguga teinud 52 pealelööki, millest 14 läinud raamide vahele, aga tabamusi on nendega tulnud ainult kaks.

Laupäeval saavad Punased Kuradid väravaid otsida meeskonna vastu, kellel kirjas 12-mänguline puhata paberita seeria, mis on praegu Premier League’i pikim.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds