VIDEO | Jose Mourinho püstitas järjekordse Roma võiduga uhke rekordi

Jose Mourinho läheb oktoobrikuisele koondisemängude aknale vastu rekordimehena, olles tõusnud Serie A pikima kodumängude kaotusteta seeriaga peatreeneriks.

Portugallase suurepärane seeria jõudis Empoli vastu tulnud 2:0 võiduga 42 mängu peale ning mitte ükski teine peatreener ei ole Itaalias nii palju kohtumisi kaotuseta püsinud alates hooajast 1994/95, mil võitude eest hakati jagama kolme punkti.

Rekordi kinkisid Mourinhole Lorenzo Pellegrini ja Henrikh Mkhitarjan. Armeenlane aitas meeskonna kaptenil 42. minutil skoori avada ning vormistas ise 48. minutil lõppskoori, sokutades palli väravasse pärast Tammy Abrahami latti lööki.

Roma on tänavu võitnud kõik neli kodumängu. Kokku on meeskonnal võite viis ning nende toel kogutud 15 punkti annavad meeskonnale liigatabelis neljanda koha. Serie A liider on 21 punkti peal olev Napoli, kes oma ajaloos teist korda võitnud kõik hooaja esimesed seitse kohtumist.

Mourinho meeskonna järgmine kodumäng on 24. oktoobril just Napoli vastu.