PSG ässad lõpetasid kaotusmängu väga nutuste numbritega

PSG sai pühapäeval Lionel Messi ajastu esimese kaotuse, kui üllatuslikult jäädi 0:2 alla Rennes’ile. Pariisi klubi läks mängule hirmuäratava koosseisuga, kuid see nulliti vastaste poolt täielikult ära.

Messi oli algkoosseisus koos Neymari, Kylian Mbappe ja Angel Di Mariaga, kuid vägev kvartett jäi väga kahvatuks. Mitte keegi neist ei jõudnud raamidesse läinud löögini ja ülejäänud meeskonnal jäi see samuti tegemata.

PSG ei olnud enne Roazhon Parki külastamist sel hooajal liigas kaotanud mitte ühtegi punkti.

Meeskonna peatreener Mauricio Pochettino jäi pärast mängu kiruma valel ajal tulnud vastaste tabamusi.

“Me ei alustanud mängu hästi, aga siis näitasime 25-30 minutit hea kvaliteediga jalgpalli. Oli väga kahju, et me seda ära ei kasutanud. Sellele järgnesid kaks psühholoogilist hoopi, kui lasime vahetult enne ja pärast poolaega endale ära lüüa,” rääkis argentiinlane.

Rennes’i bossil Bruno Genesiol on nüüd PSG vastu ette näidata rohkem võite (4) kui ühelgi teisel peatreeneril alates ajast, mil Qatar Sports Investments kümme aastat tagasi klubi üle võttis.