Jälgi meid

Jalgpall

VIDEO | Itaalia võib kergendatult hingata: maailmarekordit jahtinud Alžeeria kaotusteta seeria jäi 35 mängu peale pidama

Alates 2018. aastast löömatuna püsinud Alžeeria koondis sai Aafrika Rahvuste karikal ootamatult kaotusekibedust tunda, kui Ekvatoriaal-Guineale 0:1 alla jäädi.

Eelmisel aastal sündis Itaalia koondise esituses uus maailmarekord, kui Azzurri 37 mängu järjest kaotuseta püsis ja Kõrberebased jõudsid selle üle löömisele väga lähedale – ilma kaotuseta mindi 35 mängu.

Seeria ära rikkujaks ja mängu ainsa värava autoriks oli igapäevaselt Hispaania esiliigas Antequera meeskonnas mängiv kaitsemees Esteban Obiang, kes sai 70. minutil karistusalas jaole nurgalöögist tulnud pallile.

Tiitlit kaitsev Alžeeria jäi teist mängu järjest väga kahvatuks ja olles avamängus Sierra Leonega teinud väravateta viigi, on Riyad Mahrezi punt nüüd raskustes alagrupist edasipääsemisega.

Üks punkt jätab alžeerlased E-grupi viimaseks ja otsustavas mängus kohtutakse nelja silmaga alagruppi juhtiva Elevandiluurannikuga. Ekvatoriaal-Guinea on kolme punkti peal ja Sierra Leonel on kaks punkti.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds