Jälgi meid

Jalgpall

Christian Eriksen pakub huvi mitmetele Premier League’i klubidele

Pärast Milano Interist lahkumist uut leivaisa otsiv Christian Eriksen võib naasta Premier League’i. Vähemalt on temast huvitatud mitmed klubid.

Sky Sports toob nimeliselt kõikide klubi seast välja Brentfordi, kes olevat juba uurinud Erikseni plaanide kohta.

Lääne-Londonis tunneks taanlane end kindlasti väga koduselt, kuna peatreener Thomas Frank on Erikseni rahvuskaaslane ja meeskonna ridades on samuti palju Taani passiga mängijaid.

Enne Interisse kolimist jättis Eriksen endast seitsme hooaja jooksul Premier League’is väga hea mulje, kogudes 226 kohtumisega 51 väravat ja 62 väravasöötu.

Läinud suvisel EM-il südameseiskumise üle elanud mängumees tunneb end nüüd täiesti tervena ja ta on võtnud sihikuks MM-i ajaks Taani koondisesse jõudmise.

“Peatreener peab minu taset hindama, aga minu süda ei ole enam probleemiks,” tunnistas hiljuti Eriksen, kellele on paigaldatud südamestimulaator ja kes just selle tõttu Interis jätkata ei saanud, sest Itaalia jalgpalli reeglid ei luba seda.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds