VIDEO | Inter lõpetas Napoli kaotusteta hooaja alguse

Kui laupäeval sai Serie A-s oma hooaja esimese kaotuse AC Milan, siis pühapäeval tabas sama saatus teist tabeliliidrit Napolit. Võõral väljakul jäädi alla Milano Interile 2:3.

Napolil oli võimalus endale Milani ees kolmepunktiline edu välja võidelda ja kui Piotr Zielinski 17. minutil täpse kauglöögiga skoori avas, siis tundus, et selle suunas hakataksegi liikuma. Ent Inter pööras mängu kiirelt pea peale.

Kodumeeskond sai 25. minutil Hakan Calhanoglu penaltist viigi kätte ning läks avapoolaja eelviimasel minutil Ivan Perišici nurgalöögist peaga tehtud väravast juhtima.

61. minutil sai Inter edu juba kaheväravaliseks, kui Lautaro Martinez lõpetas viiemängulise põua. Napolil õnnestus vahe uuest minimaalseks teha 78. minutil, mil Dries Mertens fantastilise kauglöögiga Napoli uut rekordit tähistava 103. Serie A värava lõi, aga päästetöö jäi külalistel lõpuni viimata.

Mario Ruil oli veel üks suurepärane võimalus 3:3 teha, kuid Samir Handanovic sai Interi postide vahel hakkama fenomenaalse tõrjega.

Võidu näol on Interi jaoks tegu ülitähtsa tulemusega, kuna tiitlikaitsjal oli Napoli ja Milaniga juba seitsmepunktiline vahe tekkinud. Nüüd istub esikolmik nelja punkti sees.