VIDEO | 18-aastane jokker päästis Jose Mourinho ja Roma järjekordsest kehvast võõrsiltulemusest

Sel hooajal võõrsilmängudes Jose Mourinho juhtimisel raskustes olev AS Roma suutis pühapäeval kodust eemal uut tagasilööki vältida, kui verinoor ründaja Felix Afena-Gyan pingi pealt tulles Genoa vastu võidupunktid ära tõi.

18-aastane ghanalane kerkis Serie A ajaloos esimeseks 2003. aastal sündinud väravalööjaks ning vormistas viimase kümne minutiga meeskonnale 2:0 võidu.

82. minutil lõpetas Afena-Gyan väravaga Henrikh Mkhitarjani kena läbimurde ning neljandal lisaminutil tegi noormees fantastilise kauglöögiga värava, mis arvatavasti jääbki tema karjääri üheks vägevamaks, isegi kui see oli alles tema kolmas mäng profina.

Afena-Gyanist sai Euroopa viie tippliiga peale tänavu noorim vähemalt kahe väravaga kohtumise teinud mängija ning ta rikkus sellega Andri Sevtšenko debüüdi Genoa peatreenerina.

Roma võttis oma hooaja seitsmenda võidu ja tõusis liigatabelis 5. kohale. 22 punkti peal olles jäädakse liiderduost Napoli-Milan maha kümne silmaga. Genoa leiab end üheksa punktiga väljakukkumistsoonist.