VIDEO | Hilised tabamused aitasid Barcelona hooaja esimese võõrsilvõiduni

Barcelona jõudis laupäeval sel hooajal La Ligas esimest korda teise järjestikuse võiduni ning ühtlasi esimese võõrsilvõiduni, kui Villarrealist oldi üle 3:1.

Kohtumises löödi kõik väravad teisel poolajal. Lumepalli pani 48. minutil veerema Frenkie de Jong, kes lõpetas La Ligas 28-mängulise väravapõua.

Hollandlase tabamusele vastas 76. minutil oma hooaja esimese liigaväravaga Samuel Chukwueze.

Barca mängis endale võidu välja täiesti viimaste minutitega. 88. minutil pikendas Villarreali kaitsjate väga ebaõnnestunud tegevuse järel Memphis Depay oma väravaseeria neljamänguliseks ning lisaminutitel teenis Philippe Coutinho penalti, mille ta ka ise realiseeris.

Kuuma jalaga Memphis on nüüd La Ligas kaheksa tabamuse peal ja on jõudnud väravküttide edetabelis Karim Benzema (10) kannule.

23 punkti peale kerkinud Barcelona on meeskondlikult samal ajal kandadele astumas Real Betisile, kes viimast esikuuiku kohta hoiab. Vahe liidri Real Madridiga saadi seitsme punkti peale, aga see võib pühapäeval uuesti kasvada, kui Benzema & Co võõrustab Sevillat.