VIDEO | Gareth Bale viis kahe iluväravaga Walesi teise MM-finaalturniiri lävele

Oma teist jalgpalli maailmameistrivõistluste finaalturniiri piletit jahtiv Walesi koondis jõudis sellest ühe võidu kaugusele, kui kahe ilusa Gareth Bale’i väravaga oldi 2:1 üle Austriast.

Real Madridis kasutuna pingil istuv ja alates septembrist ainult kaks korda platsil käinud Bale vajas vaid 25 mänguminutit näitamaks, et pole rooste läinud. Ta avas skoori suurepärase karistuslöögiga.

Teise pani Bale austerlaste võrku 51. minutil. Wales mängis nurgalöögi lahti ja Daniel James toimetas palli karistusalasse ning edasine jäi koondise kapteni meisterlikkuse teha.

Bale’i teine värav jäi mängu otsustavaks tabamuseks pärast seda, kui Marcel Sabitzer 64. minutil külaliste poolt ühe tagasi lõi.

101 kõmride koondise mänguga on Bale’i nimel nüüd 38 väravat ja 21 väravasöötu.

Wales loodab MM-finaalturniirile jõuda esimest korda pärast 1958. aastat. Selleks tuleb juunis peetavas mängus alistada paari Šotimaa-Ukraina võitja.