VIDEO | Gareth Bale sai La Ligas üle kahe aasta taas tabamuse kirja, aga Real vajas šokk-kaotusest pääsemiseks Vinicius Juniori imeväravat

Real Madrid kaotas La Ligas esimesed punktid, kui teise vooru kohtumises viigistati võõrsil Levantega 3:3. Meeskonna eest tegi üle pika aja skoori Gareth Bale ning kaotust suutis Real vältida vaid tänu Vinicus Juniorile.

Viimati Reali särgis 2019. aasta 1. septembril tabamuseni jõudnud Bale lõi 5. minutil mängu avavärava, kui karistusalas palliga toimetanud Karim Benzema kade ei olnud ning waleslase hästi löögile mängis.

Real domineeris avapoolaega täielikult, aga lõpuks jäädi oma kehva realiseerimist kiruma, kui Levante hoopis teistsuguse meeskonnana pärast vaheaega välja tuli.

Võõrustajad viigistasid mängu Roger Marti kaudu kohe teise poolaja avaminutil ning Jose Campana viis Valencia satsi 57. minutil oivalise otse õhust tehtud löögiga juhtima.

Carlo Ancelotti hoolealused jõudsid pingilt sekkunud Vinicius Juniori kaudu 73. minutil viigini, kuid pärast Rober Pieri 79. minuti tabamust jäi Real ikkagi kaotusega silmitsi seisma.

Külalised pääsesid häbist 85. minutil, kui Vinicius Junior keerulise nurga alt üliosavalt tagumise posti põrkega palli Levante väravavahi Aitor Fernandezi seljataha saatis.

Vaid paar minutit hiljem pidi Fernandez dušši alla jalutama, sest mängis karistusalast kaugel väljas olles palli käega. Kuna kodumeeskonnal olid kõik vahetused tehtud, siis leidis ennast viimasteks minutiteks väravavahi rollist keskkaitsja Ruben Vezo.

Mängule lisati tervelt kuus minutit, kuid Real ei suutnud portugallast kordagi proovile panna.