VIDEO | Draamat täis Baskimaa derbi teinud Real Sociedad jätkab La Liga liidrina

Viimaste voorudega La Ligas üllatusliidriks tõusnud Real Sociedad läheb esikohal olles vastu ka järgmisele mänguvoorule. See au kindlustati endale 1:1 viigiga dramaatilises Baskimaa derbis Athletic Bilbao vastu.

Sociedadil oli võimalus võidu korral hoida tabeli tipus edu Real Madridi ees kolme punkti peal, aga see jäi olemata lisaminutitel tulnud viigivärava tõttu.

Kodus mänginud Sociedad asus mängu 58. minutil Alexander Isaki penaltist juhtima ning sellele vastas karistuslöögiga Bilbao ikoon Iker Muniain

Bilbao kapten tõusis üle üheksa aasta esimeseks mängijaks, kes selles ajaloolises vastasseisus otse karistuslöögist värava löönud.

Külalised jõudsid viigiväravani vähemuses mängides. 84. minutil saadeti platsilt teise kollase kaardiga minema Inigo Martinez.

Sociedad ei ole kaotanud mitte ühtegi mängu pärast avavoorus võõrsil Barcelona vastu tulnud 2:4 lüüasaamist.

Bilbao on samuti üks viiest klubist, kellel seni kirjas ainult üks kaotus, kuid nad on nüüdseks välja mänginud tervelt kuus viiki. 18 punkti annab meeskonnale tabelis kaheksanda koha.