VIDEO | Cristiano Ronaldo vormistas võimsa karistuslöögiga profikarjääri 60. kübaratriki

Cristiano Ronaldo sai oma karjääri jooksul 60. korda kübaratriki tähistada, kui ta lõi Manchester Unitedi 3:2 võidus Norwich City üle kõik oma meeskonna väravad.

Ronaldo alustas oma kübara meisterdamist 7. minutil kerge väravaesiese sisse suskamisega, skooris 32. minutil peaga nurgalöögist ja jättis kõige uhkema tabamuse viimaseks, pannes 76. minutil võimsa pommlöögiga väravasse karistuslöögi.

60-st kübaratrikist on Ronaldol 50 tulnud klubijalgpallis ja kümme tükki on ta teinud Portugali koondise eest. Olgu lisatud, et Lionel Messi nimel on 55 kübaratrikki.

Tegu neljanda kübaratrikiga, mis tänavu Norwichi vastu löödud ja mitte ühtegi teist meeskonda ei ole Premier League’i ajaloos ühel hooajal nendega rohkem kostitatud.

Tabeli viimane viimane meeskond suutis Unitediga üsna hästi sammu hoida, kui Teemu Pukki vedas vankrit ühe värava ja väravasööduga, ent kui 0:2 pealt tuldi veel välja, siis uuele kaotusseisule enam vastata ei suudetud.