VIDEO | Atalantat kurvastanud Juventus suutis lisaminutite väravaga kaotusteta seeria 11 mängu peale venitada

Serie A põnevusmängus tabeli viienda Atalanta ja neljanda Juventuse vahel jagati punktid võrdselt ära, kui Vana Daam teisel lisaminutil 1:1 viigitabamuseni jõudis.

Juvele päästis punkti ja viis ühtlasi liigas meeskonna kaotusteta seeria 11 mängu peale Danilo, kes nurgalöögi võrku toimetas.

Atalanta juhtis mängu alates 76. minutist, kui Ruslan Malinovski suurepärasest kauglöögist oma viimase kolme mängu peale teise värava lõi.

Mängus oli ainult kaks väravat vaatamata tõsiasjale, et meeskonnad kombineerisid kahe peale tervelt 36 pealelööki.

Just Atalanta oli viimane meeskond, kes Serie A-s Juventusest jagu sai. Oma 11-mängulise seeria käigus on meeskond võitnud seitse matši, lüües 19 väravat ja kogudes seitse nullimängu.

Atalantal on samal ajal käsil seeria, mil seitsme liigamängu peale on saadud ainult üks väravat ja tavaliselt väga resultatiivselt tegutsev meeskond on sel perioodil lausa kolm korda nulli peale jäetud.

Olles 46 punkti peale jõudnud, ei ole esikolmik Juventuse jaoks enam väga kaugel – vahe on seitse punkti. Atalanta ees hoitakse kahepunktilist edu.