Jälgi meid

Jalgpall

UEFA määras Bulgaariale rassismiskandaali eest karistused

bulgaaria rassistid

Oktoobris EURO 2020 valikmängude raames peetud kohtumises Bulgaaria ning Inglismaa vahel kostitasid osad kodumeeskonna fännid külalisi rassistlike solvangutega. Nii Raheem Sterlingu kui Marcus Rashfordi pihta tehti nii ahvihäälitsusi kui natsitervitusi.

Eile määra UEFA Bulgaaria jalgpalliliidule antud intsidendi eest karistused. Bulgaarlased peavad maksma 74 000 Eurot trahvi ning mängima järgmised kaks kodumängu tühjal staadionil. Lisaks sellele sai Bulgaaria jalgpalliliit 10 000€ suuruse lisakaristuse fännide ebameeldiva käitumise eest külaliste riigihümni ajal.

Mitmed rassismivastased organisatsioonid on otsustes pettunud. Nii FARE kui Kick It Out arvates oleks pidanud UEFA bulgaarlased valiksarjast üldsegi välja viskama.

Rassism on ainuke asi, millega bulgaarlased käesoleva valiksarja juures silma on jäänud, sest 6 mängu jooksul pole suudetud võite mitte ühtegi kohtumist ning 3 kogutud punktiga asutakse A alagrupis tabeli viimasel real.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds