Liverpool ja Arsenal korraldasid Liigakarikas tõelise väravatesaju, kuid võitis taas esimene

origi celebrate

Liverpool alistas eile Inglismaa Liigakarika neljadas ringis Arsenali penaltitega 5-4. Normaalaeg lõppes lausa uskumatuseisuga – 5:5.

Liverpool läks mängu juhtima 6. minutil kui Shkodran Mustafil õnnestus pall enda meeskonna väravasse toimetada.

Sellele järgnesid kolm järjestikkust tabamust Arsenali poolt kui täsed olid Lucas Torreira ning kahel korral Gabriel Martinelli. Enne esimese poolaja lõppu suutis Liverpool James Milneri penaltist ühe tagasi lüüa ning riietusruumidesse mindi 3-2 Arsenali eduseisust.

Ainsley Maitland-Niles viis 54. minutil Arsenali taas kahe väravaga ette, kuid seda ei saadud nautida kaua, sest kõigest 4 minutit hiljem viis Alex Oxlade-Chamberlain vahe minimaalseks. Mõned hetke pärast seda olid tablool juba viiginumbrid ning seekord oli täpne Divock Origi.

Joe Willock viis teise poolajal viimase kolmandiku alguses taaskord külalised 1 väravaga ette. Seekord jätkus eduseisu pigemaks kuni neljandal üleminekul Divick Origi taas täpne oli ning kohtumise penaltiteni viis.