Jälgi meid

Jalgpall

Tottenham tegi 23-aastase Argentiinlase soetamiseks klubi rekordit märkiva pakkumise

Giovani Lo Celso

BBC andmetel on Tottenham Hotspur teinud Real Betisi keskväljamootori Giovani Lo Celso eest 60 miljoni Euro suuruse pakkumise.

23-aastane argentiinlase lepingus olevat hetkel 100 miljoni Dollari suurune väljaostuklausel. BBC andmetel mehel teisi kosilasi hetkel Inglismaalt ei ole.

Lo Celso siirdus Real Betisi eelmisel suvel laenulepingu alusel PSG-st. Aprillis kasutas klubi lepingusse sisse kirjutatud väljaostuklauslit ning soetas mehe enesele päriseks.

Argentiinlane esindas käesoelval hooajal oma klubi 45-s ametlikus kohtumises ning lõi 16 väravat ja jagas 6 resultatiivset söötu. Lo Celso valiti ka 14. juunil algavale Copa Americale sõitvasse Argentiina rahvuskoondisesse.

Kui üleminek teoks saab, siis tähistaks see Tottenham Hotspuri läbi aegade kõige suuremat üleminekutasu, mis ühe mehe eest makstud on. Praeguseks rekordostuks on 47,6 miljonit Eurot, mis tasuti 2017. aastal Ajaxile keskkaitsja Davinson Sanchezi eest.

Viimati soetas Spurs uue mängija 2018. aasta jaanuaris kui klubisse toodi Lucas Moura.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds