Jälgi meid

Jalgpall

Hazard oma tulevikust: “Ma arvan, et see on hüvastijätt”

hazard vs arsenal europa league

Chelsea alistas eilses Euroopa Liiga finaalis Arsenali 4-1 ning nii nagu lubatud avaldas mängujärgses intervjuus klubi staarmängija Eden Hazard, mida plaanib tulevikus edasi teha.

“Arvan, et meie Euroopa Liiga võti on kõigile suurepäraseks tulemuseks. Hetkel ma veel ei tea, mis minust tulevikus saab. See  selgub paari päeva jooksul. Minu tänane eesmärk oli see karikas ära võita. See oli ainuke asi mu mõtetes,” andis belglane mõista, et Euroopa Liiga võit pole naljaasi.

“Minu otsus on tehtud. Ütlesin seda juba kaks nädalat tagasi. Nüüd on kõik asjassse seonduvate klubide õlgadel. Eks me näe ning kindlasti saame tulevikust paari päeva jooksul teada. Ise arvan, et see on hüvastijätt. Samas jalgpallis ei saa milleski kindel olla enne kui see on tehtud. Minu unistuseks oli Inglismaa Kõrgliigas mängimine ning tegin seda seitse aastat ühe maailma suurima klubi eest. Võib-ola oleks aeg uueks väljakutseks,” jätkas Hazard kinnitamist, et tema aeg Stanford Bridge`l on tõenäoliselt otsas.

Chelsea alistas eile Euroopa Liiga finaalis Olivier Giroud, Pedro ning Eden Hazardi kahe värava toel Arsenali. Kaotajate poolelt sai jala valgeks Alex Iwobi.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds