FA Karikas: Tottenham jooksis oma vastasest täielikult üle

Fernando Llorente

Spurs alistas eilses FA Karika mängus Tranmere Roversi tervelt 7-0. Kübaratriki kirjutas enda nimele, liigamängudes pige mvarumehe rolli täitev, Fernando Llorente. Lisaks temale said jala valgeks ka Harry Kane, Son Heung-min ning Serge Aurier.

Kuigi skoor meenutab pigem hoki kui jalgpallimängu oma, siis kõik Tottenhami jaoks nii libedalt ei sujunudki. Tranmere suutis oma värava hoida puutumatuna tervelt 40 minutit ning poolajale mindi kõigest üheväravalises kaotusseisus.

Teisel poolajal kui võõrustajad olid sunnitud oma liine kõrgemale nihutama, hakkas alles tõeline tulevärk pihta. 48. minutil viis Fernando Llorente külalised 2-0 ette, millele järgnes järjekordne Spursi värav pea iga 10 minuti tagant.

Tulemus oli Tottenhami jaoks suurimaks võiduks pärast 2009. aastat kui liigas alistati Wigan Athletic 9-1.

Täna jätkuvad Inglismaal FA Karika mängud kui Manchester United läheb vastamisi Readinguga. Loe mängu ennustusvihjeid siit.