Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs Reading ennustusvihjed

Karikasarjad on kõikidele panustajatele hea võimalus raha teenimiseks ning eriti meeldiv on seda teha tippklubide osalusel. Just sellist mängu pakub meile FA Karika 1/32 finaal Manchester Unitedi ja Readingu vahel.

Kui Manchester United naudib uue peatreeneri all suurepärast minekut ning võidab fännide südameid tagasi, siis Readingu käekäik nii roosiline ei ole. Mängitakse Inglismaa tugevuselt teises liigas ja on langetud peksupoisi rolli. Viimased kümme vooru on jäädud võiduta ja ollakse langemas League One´i ehk tugevuselt kolmandasse liigasse.


Manchester United vs Reading
Laupäev, 5. Jaanuar, 2018
Mäng algab: 14:30
Ülekanne: BT Sport

Ennustusvihjed
Kokku üle 3.5 värava 1.98 @ Coolbet
Manchester United lööb värava mõlemal poolajal 1.52 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Ole Gunnar Solskjaer on läbi ajaloo teine treener, kes on suutnud Manchester Unitedi oma neljas esimeses kohtumises võidule viia.
  • Manchester United on viimases viies omavahelises kohtumises Readinguga löönud 13 väravat.
  • Readingu peatreener Jose Gomez on ametis olnud vaid 13 päeva, Ole Gunnar Solskjaer Manchester Unitedi ees 16 päeva.

Manchesteri klubi treener Ole Gunnar Solskjaer on välja öelnud, et ta plaanib kasutada mitmeid vahetusmängijaid ning eriti just noormängijaid. Sellegi poolest tahab ka võimaluse anda Alexis Sanchezele, kes paranes hiljuti vigastusest ning Romelu Lukakule, kes on siiamaani teeninud madalaid mänguminuteid.

Selline koosseis on ülimalt motiveeritud ja tahtmist täis, et peatreenerile oma taset tõestada ja nii leida koht rotatsioonis. See tähendab, et Manchesteri klubi ei hoia midagi tagasi ja Readingu vastu on oodata väga korralikku partiid. Punased Kuradid on Premier League´s viimase nelja mänguga löönud keskmiselt kolm väravat mängu kohta. Vähemalt nii palju on oodata ka Readingu vastu.

Antud klubid kohtusid ka kaks aastat tagasi karikasarjas täpselt samas faasis. Toona võttis Manchester United 4:0 võidu, aastatega on meeskondade jõuvahekorrad püsinud samal tasemel.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3.5 värava (1.98 @ Coolbet)
  • Manchester United lööb värava mõlemal poolajal (1.52 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds