Jälgi meid

Jalgpall

Tottenham Hotspur on näitamas mängijateturul ebaiseloomulikku aktiivsust

Tottenham Hotspuri fännide jaoks võib neljapäeva õhtul lukku minev üleminekuaken väga põnevaks minna. Nimelt on klubi raportite järgi juhtimas võidujooksu Philippe Coutinho allkirja peale.

Allikate sõnul oleks tegemist laenulepinguga ning, et Spursi peatreener Mauricio Pochettino võttis hetkel Barcelona hingekirjas oleva brasiillasega ise ühendust, et kindlustada mehe Inglismaale naasmine. Vaid mõned tunnid enne seda näitasid kõik märgid, et Coutinho liitub Arsenaliga, kuid kuna Spursi argentiinlasest peatreener on ka enne Coutinhot juhendanud, siis haaras juhtohjad just nende vihatuim vaenalne Tottenham.

Sellega veel Põhja-Londoni klubi üleminekujutud ei piirdu. Nimelt väidab Sky Itaalia, et ollakse Juventusega kokkuleppele jõutud ka Paulo Dybala üleminekus. Väidetavalt on summaks 64 miljonit Naelsterlingut ning vaja paika panna vaid mehe personaaltingimused. See kõlakas oli pärast mehe Manchester Unitediga seostamist täielikult vaibunud, kuid uute raportite kohaselt pole see enam kuulujutu tasemel, vaid täiesti võimalik asjade käik. Muidugi peab tehinguga nõustuma ka Dybala ise, kes väidetavalt Manchesteri klubilt liiga suurt palganumbrit oli nõudnud.

Põhjust, miks Tottenham turul nii aktiivselt tegutsemas on, võib otsida Manchester Unitedi leerist. Nimelt väidavad Inglismaa ajalehed, et punased kuradid plaanivad “endale näpata” Spursi keskväljamootori Cristian Erikseni, kellel on klubiga järel vaid ühe aastane leping.

Seda, kas mõni neist tehingutest ka teoks saab, selgub juba neljapäeva hilisõhtuks.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds