Jälgi meid

Jalgpall

Crystal Palace lükkas järjekordse pakkumise Wilfried Zaha ostuks tagasi

Crystal Palace lükkas eile tagasi järjekordse pakkumise oma staarmängija ostuks, mis seekord küündis lausa 70 miljoni Naelsterlinguni ning saadeti teele liigarivaali Evertoni poolt.

Väidetavalt tahab Londoni klubi mehe eest saada 80 miljonit Naelsterlingut. Olla mindud isegi nii kaugele ja öeldud, et ei aktsepteerita ühtegi pakkumist, mis on vähem kui Manchester United maksis keskkaitsja Harry Maguire`i eest.

Sky Sports andmetel sisaldas Evertoni pakkumine ka lisaks üleminekusummale nii James McCarthy kui Cenk Tosuni mängijaõigusi. Esimesest olla Crystal Palace küll huvitatud, kuid soovib Zaha eest kategooriliselt ainult raha saada.

Zaha ise treenib küll veel meeskonnaga koos, kuid on oma koduklubi tegevuses ääretult pettunud. Mees pidavat tundma, et tema eest on õiglane pakkumine tehtud, kuid Crystal Palace ajab liialt kangekaelset joont. Üks on kindel – üleminekuakna viimased kaks päeva saavad olema väga põnevad!

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds