Jälgi meid

Jalgpall

Top 10: jalgpallurid, kes on karjääri jooksul enim vigastustega kimpus olnud

Vigastused käivad kahjuks jalgpalliga käsikäes. Leidub neid, kes suudavad oma karjääri jooksul enam-vähem terved püsida, kuid kahjuks leidub ka neid, kes on alatasa oma vigastustega hädas. Toome teieni edetabeli jalgpalluritest, keda on vigastustetont eriti sagedasti kimbutamas.

Thiago Alcantara

Kui kaugele oleks Thiago Alcantara oma karjääris jõudnud, kui teda poleks seganud rohked vigastused? Kindlasti oleks tegemist absoluutse eliitmängijaga. Alates Müncheni Bayerniga liitumisest on registreeritud Alcantaral 21 vigastust.

Rafinha

Kuigi Rafinha ei saa “uhkustada” nii paljude vigastustega Alcantara, siis on tal väga palju tõsiseid vigastusi. Tal on olnud kolm väga rasket põlvetraumat, mis on mehe eemale jätnud rohkem kui sajast kohtumisest.

Ronaldo

Põlveprobleemid kimbutasid Ronaldot terve karjääri jooksul, alates esimestest aastatest peale. Sellest hoolimata on tegemist ühe läbi aegade parima ründajaga.

Michael Essien

Endine Chelsea keskväljamees on üks nendest, keda nähti rohkem pingil mängu jälgimas, kui platsil jalgpalli mängimas. Oma agressiivse mängustiili poolest võitis ta paljude peatreenerite poolehoiu, kuid tekitas ka endale vigastuste näol pikki mängupause.

Arjen Robben

Kui rääkida mängijatest, kes on tehtud kui klaasist, siis tuleb meelde kohe Arjen Robben. Just vigastused rikkusid mehe karjääri Real Madridis.

Marco Reus

Märksõna on vasak hüppeliiges, mis on mehele karjääri jooksul tohutult probleeme tekitanud. Seetõttu on ta pidanud vahele jätma ka tiitlivõistlusi.

Marco Van Basten

Marco Van Basten pidas oma viimase võistlusmängu 28-aastaselt. Mees üritas küll raskete vigastuste kiuste mänguplatsile naasta, kuid ei suutnud seda.

Thomas Vermaelen

Hetkel Jaapanis profijalgpalli mängivat Vermaelenit ootas Barcelonas suur tulevik, kuid halb õnn ja rohked vigastused rikkusid selle lootuse. Viie aasta jooksul Kataloonia klubis oli Vermaelen vigastatud 12-l korral.

Gareth Bale

Gareth Bale liitus Real Madridiga 2013. aastal ja sellest ajast peale ei ole mehel kohta, mis ei oleks vigastatud olnud. Selle aastanumbri sees on mees samuti seitse kohtumist vigastuse tõttu vahele jätnud.

Kieran Tierney

Kieran Tierney on ka hetkel vigastatud. Tõeline ebaõnnesõdur. Hoolimata noorest vanusest on Arsenali äärekaitsja olnud vigastustega kimpus juba lugematutel kordadel. Nii, kui mees on vigastusest paranenud, tabab teda mõni uus vigastus või tekitab probleeme vana vigastus. Loodame, et noore mängumehe õnn pöördub ning ta saab ennast jalgpallimaailmas tõestada.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds