Jälgi meid

Jalgpall

Timo Werner: “Liverpooli mängustiil sobib mulle ning Jürgen Klopp on maailma parim peatreener”

Timo Werner

Timo Werner usub, et Liverpooli mängustiil sobiks talle ning, et Jürgen Kloppi näol on tegemist hetkel maailma parima peatreeneriga.

Sakslane andis pärast Meistrite Liiga võidumängu Tottenhami vastu (kus ta lõi ka värava) meediale intervjuu, kus mainis, et on väga uhke selle üle, et teda seostatakse Liverpooliga, keda ta peab hetkel maailma parimaks meeskonnaks.

“Eelmisel aastal, enne kui oma lepingut pikendasin, seostati mind pidevalt Bayern Müncheniga. Nüüd on pildile tekkinud ka Liverpool. Seal on maailma parim peatreener Jürgen Klopp ning mitmed asjad, mis viitavad, et klubi peaks minu mängustiiliga sobima. Sellegipoolest ei mõtle ma hetkel sellele, sest mul on veel nii mõnigi asi RB Leipzigis pooleli,” ütles mees intervjuus.

“Võitsime küll Tottenhami vastu avamängu, kuid tulemas on ka teine kohtumine. Raske on järgmise aasta peale mõelda kui käimas on nii põnevad ajad,” andis Werner mõista, et ta pikemalt üleminekule veel mõelnud ei ole.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 30 seconds