Suurepärased 5 minutit tagasid Manchester Cityle väärtusliku võidu

Manchester City alistas eile õhtul aset leidnud Meistrite Liiga kaheksadikfinaali avakohtumises Real Madridi 2-1. Lisaks võidule võeti kohtumiselt kaasa ka üliolulised 2 võõrsil löödud väravat.

Kuigi võimalusi oli mõlemal poolel, siis mängu esimesel poolajal väravaid ei löödud. Esimene tabamus sündis 60. minuil kui Isco viis võõrustajad 1-0 ette. Manchester Cityl läks natukene aega, et mängu tagasi tulla ning viigiseis suudeti jalule seada 78. minutil kui täpne oli Jesus.

82. minutil tegi Carvajal karistusalas Raheem Sterlingule vea, mille tõttu määrati külaliste kasuks penalti. Kevin De Bruyne penaltipunktil ei eksinud ning belglane vormistas kohtumise lõppseisuks 2-1.

Sellega polnud mängu põnevaimad sündmused veel läbi, sest 86. minutil teenis punase kaardi võõrustajate kapten Sergio Ramos, kes olles viimase mehena kaitses, tõmbas maha läbimurdele pääsemas oleva Jesuse. See tähendab seda, et kaitsja kordusmängust Manchesteris osa võtta ei saa.

Eilse mängu kõrghetki saab järgi vaadata siit:

Teises eile aset leidnud kohtumises alistas Napoli mõnevõrra üllatslikult Juventuse 1-0.