Teine valus kaotus järjest – Ragan Klavan ja Cagliari kaotasid taas punkte

Kui Cagliari pikk kaotuseta seeria sai viimases voorus Lazio vastu intrigeerivate üleminutite väravatest läbi, siis üsna valus kaotus saadi ka 17. voorus tabeli teise poole meeskonna Udinese vastu, kellele kaotati 1:2.

Kohtumise esimene poolaeg kulges üsna võrdselt. Resultatiivne suutis aga olla vaid Udinese, kes Rodrigo De Pauli väravast 39. minutil juhtima asus. Sellisel seisul suunduti ka poolajapausile.

Teist poolaega alustas aktiivsemalt Cagliari, kes haaras initsiatiivi. Kui poolaja esimese poole pidas Udinese vastu, siis 85. minutil sai lõpus Cagliari oma tahtmise ning viigistas Joao Pedro väravast seisu.

Vaid minut aega hiljem lõi aga taas värava Udinese. Cagliari ei suutnud karistusalas palli ära klaarida ning suure segaduse lõpetuseks lõi palli väravasse Seko Fofana.

Taas viigiväravat jahtima hakanud Cagliari jäi teisel üleminutil ka vähemusse, kui Pisacane kontrarünnakut maha võttes teenis oma teise kollase kaardi.

Järelejäänud ajaga enam kumbki meeskond väravani ei jõudnud ning lõppseisuks 2:1 Udinese poolt vaadatuna.

Cagliari jätkab tabelis hetkel viiendal kohal, kuid mängu vähem pidanud Atalantal on võimalus neist veel mööduda.