Manchester United kaotas tabeli viimasele, Chelsea võitis kindlalt Tottenhami

Pühapäeval oli Premier League´s kavas kaks matši. Mõlemad tulemused pakkusid üllatuse. Esmalt võitis tabeli viimane meeskond Watford 2:0 Manchester Unitedi ning teises kohtumises jäi Tottenham koduväljakul 0:2 alla Chelseale.

Nagu sel hooajal juba tavaks saanud, siis Manchester United ei suuda kuidagi tabelilõpu meeskondade vastu oma paremust maksma panna. Parim võimalus kohtumist juhtima minna oli Unitedil esimesel poolajal, kui Jesse Lingard väravavahiga silmitsi pääses, kuid tõstis palli üle värava. Esimesel poolajal väravaid ei löödudki.

Teine poolaeg algas Watfrodile suurepäraselt. Ismaila Sarr sai karistualast löögile ning De Gea eksis ja lasi palli käte vahelt väravasse. Neli minutit hiljem teenis kodumeeskond penalti, kuna Wan-Bissaka tõmbas vastase karistusalas reeglite vastaselt maha. Deeney realiseeris penalti ja lõi tabloole seisuks 2:0. Sellise seisuga ka kohtumine lõppes.

Watford jätkab tabelis viimasel kohal, Manchester United langes kaheksandaks.

Päeva teises kohtumises tuli Jose Mourinhole külla endine koduklubi Londoni Chelsea, kuid mitte kõige paremate soovidega.

Sotid tehti selgeks juba esimesel poolajal, kui Willian lõi kaks väravat. Teise poolaja algsuses jäi Tottenham kõige tipuks ka vähemusse, kui ebasportliku tegutsemise eest teenis taaskord punase kaardi Heung-Min Son. Kohtumine lõppeski skooriga 0:2.

Londoni Chelsea jätkab neljandal positsioonil, Tottenham langes vooruga seitsmendaks. Uued kohtumised juba neljapäeval.