Jälgi meid

Jalgpall

Suure rahakotiga Newcastle’i peatreener ei taha osturallit välja lubada

Jalgpallimaailm ootab põnevusega, mida uute omanikega Newcastle United hakkab talvise ostuakna ajal tegema, aga võimalik, et midagi suurt ei sünnigi. Vähemalt meeskonna peatreener Eddie Howe ei taha midagi välja lubada.

Howe, kellel on halb ajalugu suure rahaga ümber käimisel, usub, et praegune sats on piisavalt hea täitmaks oma hooaja eesmärgid.

“Minust oleks rumal käia välja lubadusi või avaldusi. Hetkel on minu prioriteediks saada olemasolevatest mängijatest parim välja,” kommenteeris Howe võimalikku osturallit esmaspäevasel pressikonverentsil.

“Minu arvates ei ole piire sellel, mida praeguse mängijate grupiga võime saavutada. Peame esitusi ja tulemusi parandama ning usun, et kui meeskond enesekindluse tagasi saab, siis näete täiesti teistsugust satsi.”

Newcastle on Premier League’is jäänud ainsaks võiduta tiimiks ning meeskond on kuue punktiga viimasel kohal.

Pärast Howe’ palkamist on Harakad teinud Brentfordiga 3:3 viigi ning kaotanud Arsenalile 0:2. Teisipäeval ootab meeskonda ees ülioluline kohtumine Norwich Cityga, kes liigatabelis täpselt Newcastle’i ees istub.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds