Jälgi meid

Jalgpall

Solskjaer Manchester Unitedi peatreeneriks – Coolbet maksab panused juba välja.

Ole Gunnar Solksjaer

Hasartmänguettevõte Coolbet on nii kindel selles, et Ole Gunnar Solskjaer saab püsivaks Manchester Unitedi peatreeneriks, et nad maksavad panused juba välja!

Solskjaeri karjäär Unitedi peatreenerina on alanud imeliselt, 11 mängust on võidetud 10, toksiline atmosfäär klubis on asendatud rõõmsaga ning väravate löömine ei ole enam probleem.  Mees mängis aastaid klubis läbi aegade ühe parima treeneri käe all ning teab täpselt, mida see klubi tähendab ja mida fännid ootavad. Kindlasti on oma roll Unitedi taassünnil ka abitreener Mike Phelanil, kellele Solskjaer isiklikult korduvalt helistas ja palus enda paremaks käeks. Tõenäosus, et Solskjaerist saab järgmine püsiv Manchester Unitedi peatreener suureneb iga päevaga ning seetõttu maksabki Coolbet 2.45 koefiga panuse välja kõikidele, kes julgesid seda juba varakult ennustada.

Solskjaeri karjäär Unitedi peatreenerina on alanud imeliselt, 11 mängust on võidetud 10

Järgnevad nädalad on Manchester Unitedi jaoks üliolulised. Meistrite Liigas kohtutakse gigandi PSG-ga, liigas võõrustatakse Liverpooli ning FA Karikas sõidetakse külla Chelseale. Kui kaks kuud tagasi oleks fännid neid mänge kalendrist vaadanud ja mõelnud, et äkki veab ja suudame kaotust vältida, siis praeguse enesekindlusega on iga tulemus peale võidu pettumus. Solskjaer on klubisse Unitedi hirmuäratavat aurat tagasi toomas ning kui talle antakse võimalus suvel meeskonda täiendada, siis läheb Premier League tiitliheitlus veelgi põnevamaks.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds