Jälgi meid

Jalgpall

Saksa legend: Cristiano Ronaldo meelitab endist meeskonnakaaslast Juventusesse

Saksamaa jalgpallilegendi Lothar Matthäusi sõnul soovib Cristiano Ronaldo, et tema endine meeskonnakaaslane Real Madridi päevilt – James Rodriguez, liituks Juventusega. Eelmised kaks hooaeg veetis Kolumbia koondislane laenul Müncheni Bayernis, kuid naaseb suvel oma koduklubi juurde Hispaaniasse.

Zinedine Zidane`i plaanidesse mees, aga kuuldavasti ei kuulu seega klubivahetus on suure tõenäosusega aset leidmas. Matthäus, kes suurema osa oma karjäärist just Bayernis mängis, usub, et keskväljamootor tahab ka Serie A jalgpalli kogeda.

“Kujutan teda Juventuse eest pallimas väga hästi ette. Rääkisime kaks nädalat tagasi ning ta ütles, et oli Ronaldoga ühenduses. Ronaldo olevat soovinud, et ta Juventusega liituks,” ütles Matthäus AS-ile antud intervjuus.

James liitus Madridi klubiga 2014. aasta suvel pärast suurepärast MM-i. Mees lõi Bundesliga 43 mängu jooksul 14 väravat.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds