Jälgi meid

Jalgpall

Frank Lampardist on saamas Chelsea järgmine peatreener?

Maurizio Sarri, kes juhendas lõppenud hooajal Chelsea`t ning tüüris klubi Inglismaa Kõrgliigas 3. kohale, soovib nüüd klubist lahkuda ning on väidetavalt ka juba nii Juventuse kui Chelsea`ga kokkuleppele jõudnud.

Sky Italy väidab, et üleminekut ei viia lõpule enne kui Chelsea`l pole õnnestunud mehe asendajaga allkirju paberile panna. Sarri mantlipärijaks peaks kõikide eelduste kohaselt saama endine klubi mängija ning legend Frank Lampard.

Roman Abramovitši käekirjale kohaselt ei tule uue peatreeneri soetamine Chelsea`le odavalt, sest juhul kui Lampard peaks Londoni klubi etteotsa tulema, peab ta mehe praegusele klubile, Derby Countyle, maksma 4 miljoni Naelsterlingu suurust kompensatsiooni.

Lampard tegi Derby County eesotsas suurepärase hooaja, jäädes napilt Inglismaa Kõrgliigasse tõusmisest eemale ning lõpetades Championshipi 6. kohal. Play-offi finaalis kaotati 2-1 Aston Villale.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds