Jälgi meid

Jalgpall

Ronaldo jätkas järjekordse väravaga oma suurepärast seeriat

ronaldo

Ronaldo aitas eile õhtul Juventuse järjekordse võiduni ning mees ei näita mitte mingeid märke, et hakkaks hoogu maha võtma.

Portugallase uskumatu stabiilsus Euroopa jalgpallis sai oma jätku kui ta lõi eile Sassuolo vastu oma 20. värava Juventuse särgis.

Juventus alitas liigarivaali 3-0. Ronaldo sepistas peaga meeskonna teise värava. Nende edu lähima jälitaja ees on Serie A-s juba 11 punkti.

Endise Real Madridi mängija eilne värav tähendab seda, et ta on nüüd 13. hooajal järjest löönud kõikide sarjade peale kokku vähemalt 20 väravat.

34-aastane Ronaldo ei ole kaugeltki enam oma parimas mängijaeas ning nii mitmedki eksperdid on hakanud tema headuses kahtlema, kuid mehe esitused oma uue klubi eest peaks kindlasti kõik need sahinad summutama.

Mees juhib hetkel Serie A väravalööjate edetabelit 18 väravaga ning on oma suurepärase vormi tõttu üks peamiseks käesoleva aasta Ballon d’Ori kandidaadiks.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds