Jälgi meid

Jalgpall

Real Madrid on valmis Manchester Unitedile pakkuma Pogba eest Gareth Bale`i ja üüratut rahasummat

pogba united fail

Juba pikka aega on räägitud, et Zinedine Zidane soovib Paul Pogba iga hinna eest Madriidi tuua. Mees pole küll Inglismaal sel hooajal just eriliselt säranud, kuid huvi tema vastu tundub siiani alles olevat.

Hispaania ajaleht El Desmarque väidab nüüd, et Real Madrid on valmis tegema mehe eest suurt pakkumist. Väidetavalt on klubi valmis prantslase eest välja käima tervelt 100 miljonit Eurot ning kaubale lisaks andma ka Gareth Bale`i. See muidugi pole iseenesest teab mis üllatus, sest uelslase palk on Hispaania klubis nii suur, et ilma temast vabanemiseta oleks raske mõnda uut ostu sooritada.

Bale pole ilmselgelt olukorraga Hispaanias rahul, sest kuigi mees siiski põhimeeskonda kaasati, pole tema mänguaeg eriti suur olnud ning suhted peatreeneriga pole samuti kiita. Võimalus muidugi on, et uelslane otsustab oma üüratu palgaga lihtsalt oodata kuni näiteks Zidane ise klubist kinga saab. Madriidi suurklubi mäng pole olnud sel hooajal just paremate päevade tasemel ning võimalus, et prantslane hooaja lõpuni vastu ei pea, on üle keskmise.

Real Madridi järgmiseks vastaskes La Ligas on Leganes, kellega kohtutakse kolmapäeval.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds