Liverpool võitis napilt Tottenhami, Manchester jätkuvalt hädas penaltite realiseerimisega

Pühapäeval leidis Premier League´s aset neli kohtumist. Päeva põnevaimas kohtumises jooksid platsile liiga liider Liverpool ja Tottenham.

Anfieldil peetud kohtumises hakkas kohe juhtuma. Tottenhami esimesel rünnakul lõi Son palli lahti, mis põrkas värava ette otse Kane pea peale, kes olukorra oskuslikult realiseeris ning viis võõrsil meeskonna 1:0 juhtima.

Mõistagi hakkas Liverpool kohe viigiväravat otsima ning suutis poolaja lõpus ka Tottenhami väravale turmtuld anda, kuid külaliste väravavaht Gazzaniga tassis meeskonda suurepäraste tõrjetega ning esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödudki.

Teine poolaeg jätkus sealt, kus esimene pooleli jäi. Liverpool surus ja surus ning juba 52. minutil jõuti ka sihile, kui Henderson kõmmutas löögi Tottenhami kaitsjate abiga väravasse ja viigistas seisu 1:1-le.

Liverpool ei rahuldunud aga viigiga ning hakkas aktiivselt ka võiduväravat otsima. Ning oma tahtmine saadi. 74-ndal minutil tõmbas Aurier määrustevastaselt karistusalas maha Sadio Mane ning kodumeeskonna kasuks määrati penalti. 11-meetri karistuslöögi realiseeris Mo Salah 2:1.

Kohtumise võiduga kindlustas Liverpool liidripositsiooni ning eduseis Manchester City ees on kuus punkti. Tottenham on 12 punktiga 11. kohal.

Samal ajal toimus ka kohtumine Norwichi ja Manchester Unitedi vahel. Võitjana väljusid Solskjaeri hoolealused tulemusega 3:1. Seejuures eksis Manchesteri klubi kahel korral penaltil.