Jälgi meid

Jalgpall

Ralf Rangnick kiitis võiduka debüüdi järel eraldi Cristiano Ronaldo kaitsetööd

Ralf Rangnick tegi pühapäeval Manchester Unitedi bossina oma debüüdi, tõustes Crystal Palace’i 1:0 alistamisega liiga ajaloo esimeseks sakslasest peatreeneriks, kes võiduga alustanud. Esimese mänguga jäi ta väga rahule, kiites eraldi Cristiano Ronaldot.

Eelmises voorus Arsenali vastu 801 karjääri väravani jõudnud Ronaldo jäi seekord tabamuseta, aga haaras Rangnicku tähelepanu oma kaitsetööga.

“Meie kaitsetöö, meil oli kontroll kogu kohtumise üle. Puhas paber oli kõige tähtsam,” loetles Rangnick mängujärgses intervjuus talle enim rahuolu pakkunud asju.

“Muide, Cristiano Ronaldo pallita töö, chapeau (prantsuse keelne kiitev väljend).”

Kaitsetöö algas kõrge pressinguga, mis tõi lõpuks Unitedile selle hooaja parimat tähistavad 12 palli võitmist väljaku viimase kolmandiku peal. Eelmine tippmark löödi üle lausa viiega.

“Olen väga rahul meeskonna esitusega, eriti esimese pooltunniga, selle sees näidatud pressinguga – see oli erakordne. Ainsana oli puudu 1:0 või 2:0 seis,” lisas Rangnick.

“On asju, mida peame parandama. Peame hakkama nullimänge tegema. Olin väga rahul ühe treeningsessiooni pealt tehtud esitusega. See oli üle ootuste hea esitus.”

Rangnick peab liigas järgmisena võiduplaani välja mõtlema võõrsil Norwich City vastu. Sinna minnakse peale 7. koha omanikuna. Sellele eelneb veel Meistrite liiga mäng Young Boysiga, mis Unitedi jaoks mingit tähtsust enam ei oma.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds