Ragnar Klavani endine koduklubi alistas Dortmundi Borussia ja tõusis Bundesliga liidriks

Bundesliga teise vooru avapäev pakkus mitmeid üllatustulemusi. Üheks neist Augsburgi 2:0 võit üle Dortmundi Borussia.

Esimest poolaega domineeris täielikult külalismeeskond Dortmundist, kuid hoopis Augsburg tegi vaid ühe raamidesse löögi ja see maandus väravavõrgus. Felix Uduokhai realiseeris pealöögi ja poolaeg lõppeski tulemusega 1:0.

Teine poolaeg jätkus Dortmundi surve all, kuid jällegi jõudis skoorimiseni kodumeeskond. 54. minutil lõi esimesele väravale söödu andnud Daniel Caligiuri lähilöögi Dortmundi väravavahi jaoks püüdmatult alla vasakusse nurka.

Augsburg on hetkel ainus Bundesliga klubi, kellel on õnnestunud kaks esimest kohtumist võita. Järgnevatel päevadel võivad samaga hakkama saada veel Müncheni Bayern, Hoffenheim ja Freiburg.

Dortmundil on tabelis üks võit ja üks kaotus, sellega hoitakse hetkel 8. positsiooni.