Manchester United ja Everton said rasked võidud ja seda tänu penaltitele

Premier League´i nädalavahetus algas kahe väga tulise kohtumisega. Favoriidid Manchester United ja Everton olid võidukad, kuid võidupunktide teenimiseks tuli näha erakordselt palju vaeva.

Eriti pingeliseks osutus Manhester Unitedi ja Brightoni vaheline kohtumine. Brighton asus 1:0 juhtima, kuid omaväravast suutis Manchester United enne poolajapausi viigistada. Teisel poolajal asus juhtima omakorda Manchester United, kuid ka Brighton suutis 90+5 minutil viigistada.

Sellega ei olnud, aga väravad löödud. 90+8 minutil määrati Manchester Unitedi kasuks penalti ning Bruno Fernandes lõi külalismeeskonna 3:2 ette. Selle tulemusega kohtumine ka lõppes.

Päeva teises kohtumises löödi kõik väravad esimesel poolajal. Calvert-Levin avas skoori, kuid esimese poolaja keskel Crystal Palace viigistas. 40. mänguminutil realiseeris Richarlison penalti ning see jäi ka kohtumise viimaseks väravaks. Tulemuseks 2:1 Evertoni võit.

Manchester Unitedil on tabelis üks võit ja üks kaotus. Everton on kõik oma kolm kohtumist võitnud ja jätkab täiseduga.