Jälgi meid

Jalgpall

PSG loodab Messi Man City mänguks tagasi saada

Pärast oma PSG eest tehtud kodudebüüti põlvetraumat ravima jäänud Lionel Messi võib väljakul tagasi olla teisipäevaseks supermänguks Manchester Cityga.

Argentina ässal jäi vahele PSG kolmapäevane 2:1 võit Metzi üle ning ta ei saa oma meeskonda aidata ka laupäeval Monpellier’ vastu, kuid pariislaste peatreeneri Mauricio Pochettino sõnul on üsna head võimalused, et ainult nende kohtumistega Messi mängupaus piirdubki.

“Messi alustas täna taas jooksmist. Me hindame tema olukorra üle ja loodame, et tema seisund paraneb,” ütles Pochettino reedel ajakirjanikele.

“Jah, me loodame, et ta saab mängida,” vastas ta, kui küsiti, kas Messi teisipäevase mänguvalmiduse kohta.

Meistrite liiga A-grupi matš oleks loomulikult taaskohtumise mäng Messi ja Pep Guardiola jaoks, kes Barcelonas koos olles lühikese ajaga 14 erinevat karikat kokku krahmasid.

Nende teed on varasemalt ristunud ka hooajal 2016/17, mil mõlemad said korra võitu tähistada. Messi lõi kahe mängu peale kokku neli väravat. Kogu karjääri jooksul on ta Man City vastu kuue mängu peale sahistanud kuus korda.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds