Pogba skooris ja Manchester United tõusis täna dramaatilisele võidule Premier League´i ainuliidriks

Inglismaa kõrgliigas alistas Manchester United 1:0 võõral väljakul Burnley ning tõusis Premier League´i ainuliidriks.

Esimest poolaega domineeris selgelt Manchester United, kuid väga palju võimalusi külalismeeskond ei tekitanud. Maguire toimetas korra palli väravasse, kuid fikseeriti suluseis. 29. minutil tegi Luke Shaw vastasmängijale karmi vea, kohtunik vaatas olukorra VAR-iga üle ja lõppotsuseks siiski vaid kollane kaart.

Teine poolaeg jätkus külalismeeskonna domineerimisel ning lõpuks saadi oma tahtmine. Paul Pogba lõi 70-ndal mänguminutil oma hooaja teise värava.

Mängu lõpuminutitel oli Manchester Unitedi karistusalas käega mängu hõngu ja kohtunik vaatas olukorra VAR-i abil üle. Selle tulemusena penaltit ei määratud.

Mänchester United võitis kohtumise 1:0 ning tõusis 3 punktiga Liverpooli ette Premier League´i esimeseks meeskonnaks.

Päeva teistes kohtumistes alistas Sheffield United 1:0 Newcastle ja Everton 2:1 Wolverhamptoni.