Jälgi meid

Jalgpall

David de Gea: me ei tohi rikkuda võimalust võita Premier League´i tiitel

Manchester Unitedi viimane Inglismaa kõrgliiga tiitel pärineb hooajast 2012/2013. Seda tehti Sir Alex Fergusoni juhtimisel ning peale legendaarse peatreeneri klubist lahkumise pole Manchesteri punane klubi enam edu saavutanud.

Tänavune hooaeg annab lootust, et üle pika aja võib oodata midagi ilusat. Manchesteri klubiga 2013-ndal aastal Inglismaa meistriks tulnud väravavaht David de Gea räägib enda kogemustele tuginedes, et nad ei tänavu seda võimalust ära raisata.

“Taas tippkonkurentsi jõudmiseks oleme näinud tohutult vaeva. See on võtnud väga pikalt aega. Me ei tohi seda võimalust nüüd ära raisata. Peame igale kohtumisele vastu minema äärmiselt keskendunult ja eesmärgiks panema võidu. Loodetavasti oleme füüsiliselt ja mentaalselt piisavalt tugevad ja võitleme tiitli eest.”

“Tõsi, et mängida on veel palju, aga hetkel tundub, et meil on võimalus tiitlile mängida. See on meile hea väljakutse. Järgmine kohtumine on võõrsil Burnley vastu. Kui me tahame tiitlit võita, siis peame kõik sellised kohtumised võitma. Kordan uuesti, et peame olema ülimalt keskendunud ja seda ka nõrgemate vastastega mängides.”

Manchester United jagab hetkel võrdsete punktidega Premier League´i esimest positsiooni, kuid neil on Liverpoolist üks mäng vähem peetud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds