Jälgi meid

Jalgpall

Nüüdsest on vaid üks mees löönud Arsenalile Premier Leagues rohkem väravaid kui Jamie Vardy

Leicesteri ründaja Jamie Vardy lõpetas oma vigastuspausi pühapäeva õhtul Arsenali vastu, kui jooksis teisel poolajal platsile ja lõi kohtumise ainsa värava. Inglane on nüüd 12 Premier League´i kohtumisega Arsenali vastu löönud 11 väravat. Enamat on suutnud vaid Wayne Rooney.

Kui kõikide liigade peale on Arsenali väravavõrku sahistanud enim Didier Drogba, siis vaid Premier League arvestuses on esikohal Wayne Rooney 12 väravaga. Talle järgnevad Jamie Vardy 11, Harry Kane 10 ja Robbie Fowler samuti 10 väravaga.

Vardy on Arsenali koduväljakul löönud oma üheteistkümnest väravast viis. Selles arvestuses on ta parim ründaja, keegi teine Emirates Stadiumil enamat pole suutnud.

Mõistagi on Arsenal ka meeskond, kelle vastu Vardy oma karjääri jooksul on Premier Leagues kõige rohkem väravaid löönud.

Viimases kohtumises ei pidanud ründaja värava löömiseks väga palju vaeva nägema ning sai peale õigeaegset spurti palli peaga lükata tühja väravasse. Viimastel minutitel oli Vardy lähedal ka teisele väravale, kuid Arsenali väravavaht tegi suurepärase tõrje.

Leicester on nüüd 12 punktiga tabeli neljas meeskond, Arsenalil oli võimalus tõusta lausa kolmandaks, kuid kaotuse tõttu punktilisa lõpuks ei saadud ja jätkatakse kümnendal positsioonil. Neist võib mööduda veel Tottenham, kes peab oma vooru kohtumise esmaspäeval.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds