Jälgi meid

Jalgpall

Juubelit tähistav Diego Maradona: sooviksin ka parema käega Inglismaa vastu skoorida

Diego Maradona naljatles, et tema suureks unistuseks oleks taaskord Inglismaa vastu värav lüüa ja nüüd seda parema käega.

Argentina jalgpallilegend lõi 1986. aasta MM-i veerandfinaalis Inglismaa vastu kaks väravat. Ühe neist lõi Maradona vasaku käega, kuid kohtunikul jäi see kahe silma vahele ning loeti ära. Argentina võitis kohtumise 2:1.

Tagantjärele on juhtunut kirjeldatud kui “Jumala kätt” ja reedel oma 60. sünnipäeva tähistav Maradona mainis mälestusväärse olukorra ära ka oma viimatises intervjuus France Footballile. Nimelt oleks mehe arvates parimaks sünnipäevakingiks võimalus taaskord Inglismaa vastu skoorida ja seekord juba parema käega.

Küsides tema unistuste kingituse kohta:”Ma unistan, et oleks võimalus veel üks värav Inglismaale lüüa. Seekord parema käega.”

Argentina võitis 1986. aasta MM-i ning Maradona valiti turniiri parimaks mängijaks. Praegusel hetkel peab parimateks mängijateks Messit ja Ronaldot:”Minu jaoks on need kaks meest peajagu teistest üle. Ei näe, et keegi ohustaks nende staatust. Keegi ei suuda teha pooltki, mida on need mehed saavutanud. ”

Kindlasti ei taha Lewandowski, Mbappe ja nii mõnigi teine jalgpallitäht sellega nõustuda, kuid kahtlemata on Ronaldo ja Messi rivaliteet üks jalgpalliajaloo märgilisemaid.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds