Jälgi meid

Jalgpall

Nii Real Madrid kui Barcelona on optimistlikud, et suudavad Neymari meeskonda tuua

Hispaania jalgpalliajakirjanik Dermot Corrigan väidab, et nii Real Madrid kui Barcelona hindavad oma võimalusi Neymar enda ridadesse meelitada, üpriski heaks.

“Mõlemad, nii Barcelona kui Real Madrid, sooviksid Neymari oma ridades näha, kuid kummalgi pole mehe jaoks raha, et ta koheselt PSG-lt välja osta. Barcelonal oli eile juhatuse koosolek, kus otsustati, et Pariisi klubile tehakse ametlik pakkumine, et tuua Brasiilia superstaar esmalt Hispaaniasse laenulepingu alusel,” ütles mees Sky Sportsile.

“Samuti on Real Madrid üpriski enesekindel, et tehing on võimalik teha. Tulenevalt sellest, et Madridi klubi ja PSG juhatuse omavahelised suhtes on üpriski halvad, siis jäetakse pakkumise tegemine võimalikult viimasele hetkele. Mida hiljem see tehakse, seda suurem on nende tõenäosus soovitud tulemus saavutada,” jätkas Corrigan oma arvamuse avaldamist.

Hetkel on Neymar Pariisis väga raskes olukorras, sest ta ise on öelnud, et soovib sealt lahkuda ning sama sooviksid ka klubi fännid ning juhatus. Kui mees uut klubi ei leia, siis on väga raske siit olukorrast mehele head lahendust leida.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds