Jälgi meid

Jalgpall

Balotelli naases emotsionaalselt kodukoha klubisse

Endine Manchester City ning Liverpooli ründaja Mario Balotelli naases oma kodukoha klubisse Brescia. Mehe enda sõnul oli tema ema seda uudist kuuldes nutma puhkenud.

Nimelt sündis 29-aastane küll Palermos, kuid kolis 2 aastat hiljem Bresciasse ning tema kasuperekond elab seal siiani.

Oma esimesel pressikonverentsil ütles ründaja: “Minu ema hakkas algselt rõõmust nutma kui kuulis, et siia naasen.  Ta oli väga õnnelik”.

Brescia soetas Balotelli tasuta, sest tema eelmine koduklubi Marseille mehega lepingut ei pikendanud.

Mario Balotelli karjääri on suuresti varjutanud tema erinevad “vägitükid” väljaspool jalgpalliväljakut. Mees on tihti eiranud oma peatreenerite korraldusi ning niiviisi käitudes on tema mänguaeg erinevates klubides kiiresti kokku kuivanud.

Sellegipoolest on itaallane näidanud ka korralike hooaegu. Näiteks lõi ta Manchester City eest 2011-2012 hooajal 23 mängu jooksul 13 väravat. AC Milani ridades skooris Balotelli 43 kohtumise jooksul 26 korral ning näiteks Nice`i ridades suutis ta võrgu üles leida 33-l juhul ning seda 61 kohtumise jooksul.

Eelmine hooaeg iseloomustab tema karjääri suurepäraselt. Kõigepealt õnnestus tal 10 väljakul käidud kohtumise jooksul Nice`i ridades jalga mitte kordagi valgeks saada (sel ajal üritas ta juba läbi suruda üleminekut Marseille klubisse) ning pärast klubivahetust skooris ta uue meeskonna eest 12. kohtumise jooksul lausa 8 korral.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds