Jälgi meid

Jalgpall

Neymar soovib Barcelonasse naasta

FC Barcelona asedirektori Jordi Cardoner`i sõnul soovib Neymar hakata uuesti oma endist koduklubi esindama.

27-aastane ründaja lahkus Hispaaniast 2017. aastal maailmarekordilise 200 miljoni Naelsterlingu eest, kuid nüüd on meest aina enam hakatatud seostama Barcelonasse naasmisega.

Cardoner ütles Hispaania väljaandele antud intervjuus, et mees küll soovib sinna tagasi, kuid klubi jaoks pole see hädavajalik:

“Õige oleks öelda, et Neymar soovib Barcelonasse naasta, kuid ma pole sellega nõus, et meie tema ostmise pärast muretseksime. Mulle see asi ei meeldi. Peame selleks väga palju muutma. Kuigi kuulujutud räägivad, et oleme temaga käed löönud, siis me seda tegelikult pole. Saan sellest aru, etta tahab tagasi tulla, kuid seda tahavad ka paljud teised. Meie peame, aga mõtleme oma eelarvele ning selle tasakaalus hoidma.”

Teadaolevalt seostatakse Barcelonat üpriski kindlas kõneviisis ka Atletico Madridi ründaja Antoine Griezmanniga. Mõlema supeprstaari muretsemine tundub juba ebareaalsena.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds