Jälgi meid

Jalgpall

Crystal Palace`i staarmängija soovib liituda Arsenaliga viimasel pole selleks, aga raha

Wilfred Zaha soovib Crystal Palace`ist viimaks lahkuda ning leida uusi väljakutseid. BBC sõnul sooviks mees liituda Arsenaliga.

Mehe praegune koduklubi hindab tema väärtuseks olema ligikaudselt 89 miljonit Eurot. Zaha liitus klubiga 4 aastat tagasi Manchester Unitedist, kes teeniks 25% mehe järgneva klubivahetuse hinnast.

Arsenal sooviks ka ise 26-aastast Elevandiluuranniku koondislast enda nimekirjas näha, kuid probleemiks on lõppenud hooajal Meistrite Liigasse mitte kvalifitseerumine ning sellega kaasnev madal üleminekueelarve. Summa, mida klubi saab üleminekute jaoks kulutada on hetkel hinnanguliselt 50 miljonit Eurot.

Selleks, et Zaha Londonisse tuua peaks Arsenal kõigepealt mõnes oma kõrgema profiiliga mängijast vabanema. Klubi juhatus on eelnvalt juba ka öelnud, et mängijad, kes meeskonnaga uusi lepinguid ei sõlmi, tehakse rahaks. Niisiis on üheks tõenäolisemaiks meheks, kellest suvel vabanetakse, Arsenali eelmise hooaja suurim skooritegija, Pierre-Emerick Aubameyang.

Zaha lõi eelmisel hooajal 34 mängu jooksul 10 väravat ning aitas klubil lõpetada Inglismaa Kõrgliiga 12. kohal.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds