Messi juhtis Barcelona ühe jalaga Meistrite Liiga finaali

messi celebrating

Barcelona alistas täna kodustaadionil 3-0 Liverpooli ning tegi suure sammu Meistrite Liiga finaali suunas.

Võõrustajad läksid mängu 26. minutil Luis Suareze väravast 1-0 juhtima. Kusjuures oli see mehe käesoleva Meistrite Liiga hooaja esimeseks väravaks. Liverpool lõi küll palju ohtlikke olukordi, kuid raamidesse neil siiski ühtegi lööki teha ei õnnestunud.

Barcelona jõudis teist korda sihile kohtumise 75. minutil kui Suareze latti tabanud pealelöögist põrkas pall õnnelikult Messile, kes selle kerge vaevaga väravasse suunas. Kolmandat korda sahistas taaskord võrku Lionel Messi. Seekord tegi ta seda filigraanse karistuslöögiga värava ülesse vasakusse nurka. Argentiinlane on nüüd Barcelona eest kokku skoorinud hingematval 600-l korral.

Liverpool võttis kohtumise lõpus aina enam riske ning korra suudeti Mo Salahi pealelöögist ka posti tabada, kuid väravani ei jõutud. Korduskohtumine peetakse järgmisel teisipäeval Liverpoolis.