Jälgi meid

Jalgpall

Jose Mourinho ei mõista Kloppi populaarsust: “Mees ei ole kolme ja poole aasta jooksul mitte midagi võitnud”

mourinho

Jose Mourinho andis pärast Barcelona ning Liverpooli eilset Meistrite Liiga kohtumist beIN Sportsile intervjuu oma mõtetest Liverpooli olukorra ning enese vallandamise kohta.

Portugallane ise vallandati eelmise aasta detsembris Manchester Unitedi peatreeneri kohalt, mille peale endine klubi mängija Gary Neville ütles, et Mourinho jalgpalli filosoofia on aegunud ning tulevikus ei juhita niiviisi mitte ühtegi meeskonda.

Mourinho nende vaadetega muidugi ei nõustunud.

“Gary Neville ei tea, mis minu filosoofia üldsegi ongi. Nimelt oleneb see olukorrast. Muidugi tahaksin minna ning juhendada meeskondi samades oludes nagu seda teevad Jürgen Klopp ning Pep Guardiola. Nägite tänast Liverpooli algkoosseisu? Mitu mängijat oli seal ajast, mil sakslane klubi peatreeneriks sai? Sama käib Guardiola kohta. Kui talle ei meeldinud meeskonna hetkeseis ostis ta lihtsalt neli põhimeest juurde,” vihjas Mourinho, et temal niivõrd palju oste klubis teha ei lubatud.

“Klopp ei ole kolme ja poole aasta jooksul absoluutselt mitte midagi võitnud, ometigi tõstetakse teda taevasse ning antakse ressursse aina juurde. Alles nüüd on neil lõpuks võimalus midagi ka võita”, märkis Mourinho andmaks mõista, et teda ennast Inglismaal piisavalt ei hinnatud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds