Jälgi meid

Jalgpall

Mauricio Pochettino: “Kaotus oli hea, sest nüüd saavad inimesed aimu meie tõelisest tasemest”

Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino, kes pidi eilset Tottenhami 1-2 kaotusmängu Southamptoni vastu pingilt jälgima, oli pärast mängu ilmselgelt pettunud.

Harry Kane viis külalised küll esimesel poolajal ette, kuid Yan Valery ning James Ward-Prowse tabamused märkisid Tottenhami jaoks nelja viimase Premier League`mängu jooksul 3. kaotust.

Tottenham on nüüd enam kui kindlasti kõik lootused Meistritiitli nimel võitmiseks maha matnud ning peab hoopiski hakkama Meistrite Liiga koha pärast võitlema. Mitte üldsegi võimatu ei ole ka lõppkokkuvõttes 6. kohale jäämine.

“Tiitlivõitluse kaotamine on hea, sest inimesed saavad nüüd aru, mis meie tegelik tase on,” ütles pettunud Pochettino mängujärgses intervjuus.

Täna kohtuvad omavahel nende lähimad konkurendid Manchester United ning Arsenal. Kui esimene peaks kohtumise võitma, siis tõusevad punased kuradid Spursiga liigatabelis samale pulgale. Chelsea on liigatabelis Tottenhamist küll 5 punkti maas, kuid on 2 mängu vähem pidanud. Edu korral, tõuseksid ka nemad Tottenhamist mööda.

 

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds